ТКАЧЕНКО: Влада дезінформує киян про чергове порубання скверу СТУСА

Цими  днями офіційні джерела повідомили у ЗМІ  про вирубку понад 80 дерев у столичному сквері ім. Василя Стуса. «Проте, насправді порубали сусідню зі сквером  СТУСА ділянку», – наголошує голова Святошинської районної організації Української народної партії Віктор ТКАЧЕНКО.

«Це і насторожує громадськість, адже КМДА, очолювана ПОПОВИМ, не бажала визнавати цього скверу, і у суді проти наших активістів заперечувала можливість виконання рішення Київради «Про найменування скверу ім. Василя СТУСА»», – зазначив ТКАЧЕНКО. «То не було такого скверу, а тут – його порубали», – наголосив він.

«На моє глибоке переконання київська влада використала можливість сусідню  порубану ділянку видати за сквер ім. Василя Стуса, бо вона знаходиться за такими ж координатами, що й зазначені у рішенні Київради «про найменування скверу ім. Василя Стуса» тільки по інший бік проспекту Палладіна. Для ПОПОВА з’явилася унікальна нагода здихатися незручного для нього скверу, перевівши стрілки на інший і використати цей факт у Апеляційному окружному адміністративному суді Києва, щоб зняти із себе відповідальність за невиконання рішення Київради», – заявив Віктор ТКАЧЕНКО.

Нагадаємо, що київська громада  вже п’ятий рік бореться зі столичною владою за увічнення пам’яті Василя СТУСА у Святошинському районі Києва найменуванням скверу ім. Василя СТУСА. І, якщо Київрада ухвалила у 2009 році рішення «Про найменування скверу ім. Василя СТУСА», то Київська міська державна адміністрація категорично відмовляється виконувати це рішення.

У сквері ім. Василя Стуса зрубали близько сотні дерев.

Довідково. У ніч на 25 лютого службові особи приватного підприємства «Енергоінкам Україна» на орендованій  ділянці площею 0,4 га (знаходиться на перетині проспектів Академіка Паладіна та Перемоги, 138) без жодного дозволу вирубали 84 дерева.

Читайте також: