СУМСЬКА влада звинувачує жителів у розкраданні 190 машин піску з дитячих майданчиків

Житлово-комунальні проблеми в Сумах міська влада разом зі створеним нею комунальним підприємством «Сумижитло» вже почали перекладати на плечі самих жителів обласного центру. Так у міській організації Української народної партії прокоментували закиди мера і керівника комунального підприємства про те, що сумчани за кілька місяців розікрали з дитячих майданчиків біля своїх будинків 190 машин піску.

Саме стільки піску, за словами комунальників, вони завезли до дворів будинків. Проте жителі більшості багатоповерхівок так його й не помітили.

«Це й не дивно, - кажуть в УНП, - бо влада щосили піарить роботу новоствореного комунального монстра і заплющує очі на всі зловживання керівництва. От тільки сумчани, як не напружуються, ніяк не можуть побачити результатів його «плідної» роботи».

Представники УНП зауважують, що роботи комунальників не помітила й міська прокуратура, яка виявила, що «Сумитжитло» виділило міфічній субпідрядній організації 300 тис. грн. на прибирання під’їздів. Куди насправді поділися ці гроші, правоохоронці наразі з’ясовують.

Сумська область

Читайте також: