Сумська влада хоче заборонити патріотичний табір «Коловрат»

Сумська влада ніяк не може змиритися з діяльністю патріотичного молодіжного табору «Коловрат» і продовжує з допомогою правоохоронних органів тиснути на його організаторів, дітей та їх батьків.

Як повідомили в обласній організації УНП, днями вже Сумська райдержадміністрація звернулася до прокуратури з проханням розібратися з молодіжним табором “Коловрат”, який організовує сумський осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу і з’ясувати законність його розміщення біля села Ольшанка.

До цього наметове містечко, де проживають діти віком від 14 до 17 років, перевіряли  працівники санепідемстанції  разом із представниками міліції. А ще раніше, як додали в УНП, заступник голови Сумської облдержадміністрації Ігор Яговдик  намагався перешкодити проведенню на Сумщині цього табору.

Окрім того, в серпні 2011 року теж відбувалася спроба зриву ще одного заходу МНК – молодіжного табору “Відвага“. Тоді правоохоронці без жодних підстав переписали паспортні дані та зняли на відеокамеру всіх учасників молодіжного патріотичного таборування.

Сумська область

Читайте також: