СУМЩИНА. В облдержадміністрації призначили сьомого заступника

Замість обіцяного скорочення державних службовців і видатків голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ продовжує поповнювати команду своїх заступників. Як повідомили в обласній організації Української народної партії, під шумок мовних баталій у керманича області з’явився новий, уже сьомий за ліком заступник – Василь САЛИГІН, у минулому двічі народний депутат, у 2006-2008 роках – голова Харківської облради.

На табличці на дверях нового заступника-варяга чиновники з сумської адміністрації - чи то дуже поспішали, чи то вже не зважали на обов’язковість української мови - примудрилися зробити три помилки, написавши: «Приймальна. Салигін Васілій Вікторовіч».

Новий заступник губернатора координуватиме силовиків. Інший заступник, який не так давно приїхав на роботу до Сум із Криму, опікується інформаційною політикою. «Тож призначення на часі, - роблять висновок в УНП, - адже останні події біля Верховної Ради свідчать, що відданий силовий блок та «правильно» сформована громадська думка для влади в умовах масового невдоволення та народних протестів – питання найважливіше».

 

Сумська область

Читайте також: