СУМЩИНА. Міністра огородили від непотрібних проблем

Першу всеукраїнську практичну конференцію, присвячену модернізації житлово-комунального господарства України, за участю міністра Анатолія БЛИЗНЮКА функціонери влаштували «для самопіару, а не для пошуку шляхів виходу галузі з кризи».  Про це заявив голова Сумської міської організації Української народної партії Сергій ТОКАР, коментуючи візит столичного високопосадовця до Сум.

«Комунальні чиновники з усіх областей зібралися, щоб розповісти один одному, які вони прекрасні професіонали. А ось тих, хто щодня стикається з проблемами житлово-комунального господарства у своєму місті, взагалі не допустили до зали, де походив семінар», - зауважив представник УНП.

ТОКАР звернув увагу на те, що представники одного з будинкових комітетів обласного центру намагалися потрапити на засідання й проінформувати присутніх про «безпредел» у комунальній галузі міста та роботу комунального підприємства «Сумижитло», однак їм не дозволили цього зробити. «Реформам народ лише заважає», -  констатував голова міської УНП.

Сумська область

Читайте також: