Сумcький мер переклав провину за поганий благоустрій міста на ...підприємців

Міський голова Сум Геннадій Мінаєв замість того, аби визнати свої помилки в благоустрої міста, звинуватив у всьому підприємців, назвавши їх хапугам і баригами. Як повідомили в Сумській міській організації УНП, на сьогоднішній апаратній нараді керманич міста заявив,  що сумські підприємці ненавидять місто і городян, а також пригрозив їм блокуванням рішень виконкому. Гнів мера викликав той факт, що працівники деяких приватних підприємств відмовились від прибирання вулиць в так званий суботник.

Представники малого та середнього бізнесу, а також деякі громадські організації обурені такими заявам мера. Оскільки сам мер, замість того аби взяти участь в суботнику, поїхав відпочивати в Карпати. До того ж у підприємців підписані угоди комунальним підприємством «Сумижитло» на прибирання прилеглих територій, за що вони йому платять чималі гроші.

В УНП  також заявляють, що меру варто було б навести порядок спочатку  в комунальних підприємствах, котрі відповідають за чистоту в обласному центрі, потім всі біди звалювати на підприємців, які й так чимало власних кошті вкладають в благоустрій міста. Адже значна частина підприємців і простих сумчан все ж виходили на суботник і прибирали місто, ось тільки комунальники і досі не спромоглися навіть вивезти вже зібране сміття.  Гори сміття лежать по місту і знову розносяться вітром. Так хто ж тоді ненавидить місто, запитують в УНП.

 

Сумська область

Читайте також: