Сімферопольська міська рада знаходиться в змові з ЖКГ?!

Небажання сімферопольських депутатів від Партії регіонів створювати комісію для перевірки законності підвищення тарифів на оплату за квартиру свідчить про змову “регіональної більшості” Сімферопольської міськради із міськими ЖКГ. Таку думку висловив голова Кримської УНП Олег ФОМУШКІН.

“Депутати – регіонали на чолі із секретарем міськради Ольгою Смоліговець  відповіли, що « і так вже забагато комісій». У ході голосування, більшість депутатів не підтримала пропозицію перевірки законності нових тарифів”, - цитує ФОМУШКІН повідомлення про засідання у газеті «События».

 

На думку політика, “цей математичний підхід до проблем населення говорить про байдужість та жорстокість місцевих депутатів, які не знають, як важко виживати народу на ті мізерні зарплати, коли значна частина від їх іде на оплату квартири”.

 

«А може, політичний дебілізм правлячої партії не дає зрозуміти, що житлове питання є головним питанням в житті людей, чи то, може, зайва нахабність та безкарність призводить до подібних дій тих, кому виявили довіру та обрали депутатами, доручивши  їм своє життя», - підсумував Олег ФОМУШКІН.

 

 

Читайте також: