Прокуратура Харківщини не знайшла криміналу у порваному державному прапорі

У Харкові не порушували кримінальну справу через пошкодження державного прапора під час сутички між представниками Партії регіонів та Української народної партії 20 серпня на площі Свободи в центрі міста. Про це на запит Тижня повідомили в прокуратурі області.

Як повідомляє прес-служба прокуратури, перевірку цього інциденту проводив Дзержинський райвідділ міліції ГУМВС України в Харківській області.

«У зв’язку з тим, що у ході дослідчої перевірки не здобуто об’єктивних даних, які б свідчили про наявність в діях будь-яких осіб ознак хуліганства, умисного знищення або пошкодження майна, за її результатами 14.09.2011 прийнято рішення про відмову в порушенні кримінальної справи на підставі п.2 ст.6 КПК України за відсутністю складу злочинів, передбачених ст.ст. 194, 296 КК України», – йдеться в повідомленні.

Прокуратура зазначає також, що «рішення про відмову в порушенні кримінальної справи прийнято законно, підстави для його скасування відсутні».

Як відомо, стаття 296 Кримінального кодексу може бути порушена за фактом хуліганства, а 194 – умисне знищення або пошкодження майна.

Водночас про можливість порушення кримінальної справи за статтею 338 (наруга над державними символами) прокуратура не повідомляє.

Нагадаємо, інцидент стався 20 серпня. Представники УНП винесли на площу Свободи в Харкові свій стяг, Партія регіонів - свій. Під час сутички прапор УНП, який був одним із найбільших українських прапорів в світі, розірвали у двох місцях.

Тиждень

Крим

Читайте також: