Олександр Клименко закликав нову владу утриматися від невиважених економічних кроків

Лідер Української Народної Партії Олександр Клименко звернувся до політиків, в чиїх руках сьогодні опинилася доля країни, з застереженням щодо економічних наслідків у разі  «незбереження цілісності містоутворюючих підприємств».

«Якщо зараз не зберегти поточну виплату заробітних плат та виплат, що гарантують роботу цих об`єктів, ми втратимо підприємства, які потім буде дуже складно піднімати», - наголосив політик та підкреслив, - «влада має утриматися від негайної та невиваженої централізації».

«Поки ситуація в країні остаточно не стабілізувалася хвилювання за долю держави і свою долю відчуває кожна українська сім`я. Тимчасова влада має надати гарантії щодо стабільної роботи підприємств та регулярних виплат заробітних плат не зважаючи на особу власника цього підприємства», - закликав політик та нагадав, що одним з самих вразливих секторів сьогодні є вугледобувна галузь.

«Влада повинна контролювати виконання 43 статті Гірничого закону України, що гарантує права, соціальні гарантії та компенсації шахтарям. Треба зробити все можливе, щоб неузгодженість дій влади не впливала на виплати гірникам», - переконаний Олександр Клименко.

Читайте також: