Олександр Клименко: "Людям доведеться вибирати між політиками минулого та майбутнього

Олександру Клименку, голові Української народної партії, кандидату в Президенти України журналісти з Франції та Канади (зустріч з ними відбулася 29 квітня) поставили питання: чому досі, після Євромайдану, українська влада не влаштовує значну частину населення України, чому на Донбасі захоплюють будівлі, чи відбудуться за таких умов вибори в країні?

«Люди втомилися від кулуарної влади, політики, яка ведеться в інтересах кланів, а не народу, - висловив свою думку пан Клименко, - В уряд йшли ті, хто вже володів певними економічними, адміністративними, медіа ресурсами. Усіма цими перевагами володіють і ті, хто зараз вважає себе першими особами країни. Якщо поставити мене та мою програму у рівні з ними умови, перевага була б явно не на їхній стороні. Людям доведеться вибирати не просто між кандидатами, а між політиками минулого та майбутнього

Економіка розвинутих країн тримається на середньому та малому бізнесі. Так мусить бути і в Україні. Я захищаю інтереси цього сектору економіки – тих, хто може створювати реальні робочі місця та конкурентоздатну продукцію. Середній клас – локомотив економіки, який здатен вивезти Україну з економічної та соціальної кризи. Потрібні реальні реформи. І діяти слід швидко та рішуче, інакше ми ще довго будемо пожинати наслідки кулуарної та антинародної економічної політики влади.

Сьогодні гаряча точка України – Донбас. На жаль, ні влада, ні політика не здатна врегулювати конфлікт. Ніхто з них не знає, що робити з Донбасом. Як наслідок – антиурядові настрої. Останні два тижні я не залишаю Схід України, зустрічаюсь з трудовими колективами, шахтарями, з проукраїнсько налаштованими людьми та тими, хто вимагає референдуму. Ми дискутуємо, але знаходимо точки дотику, передумови до компромісу. Але через злочинну бездіяльність Києва, бунти в Донецькій області можуть перерости у військове повстання. Багато років влада не хотіла чути народ. Все це привело до безробіття, низьких соціальних стандартів, екологічних проблем.

Потрібно зробити все необхідне, щоби вибори відбулися. Повноцінно керувати державою може лише легітимний уряд, обраний народом України та визнаний міжнародною спільнотою».

Читайте також: