Одеський мер проігнорував 198-му річницю з дня народження ШЕВЧЕНКА

Урочистим покладанням квітів до пам'ятника Тараса Шевченка одеська громадськість вшанувала пам'ять видатного українського письменника в день 198-ї річниці з дня його народження. Мер міста вже не в перший раз проігнорував церемонію біля пам'ятника Кобзарю.

В цей день в парк Шевченка прибули керівники міста та області, депутати, громадські діячі, представники партій, працівники культури і мистецтва, а також небайдужі одесити.

«Доробок Тараса Григоровича Шевченка не можна оцінюваті, з ним треба просто жити, просто читати, просто знати», -відзначив роль і значення українського Кобзаря у долі нашого народу голова Одеської облради Микола Пундик.

За словами голови Одеської облдержадміністрації Едуарда Матвійчука, в попередні роки подібні заходи супроводжувалися провокаційними діями, цього року все відбулося спокійно, що свідчить і підтверджує те, що в Одеській області існує стабільність, а це, в свою чергу, дозволяє реалізовувати економічні та соціальні ініціативи керівництва регіону, дає можливість працювати на благо суспільства і простих громадян.

Після покладання квітів біля пам'ятника пройшов традиційний мітинг, у якому прийняли участь Українська народна партія, «Фронт Змін», «Народний Рух України», «ПРП» ВО „Свобода”, ВО «Батьківщина», та інші опозиційні партії.

Згодом, активісти молодіжних організацій та усі бажаючи прийняли участь у  флешмобі, учасники якого склали великий портрет   Тараса Шевченка з заздалегідь роздрукованих листів, а потім збудували своїми тілами напис «Наш Тарас». Також біля пам'ятника був розгорнутий великий прапор України.

На питання журналістів, чому в минулому і в цьому році на покладанні квітів пам'ятника Тарасу Шевченко не з'явився мер міста Олексій Костусєв, одеський губернатор зазначив, що він «вважає це якимось непорозумінням».

 

Одеська область

Читайте також: