Незграбні дії влади у суді проти Тимошенко з топтанням по закону шкодять іміджу України - КУШНІРУК

«Незграбні дії влади у суді проти Тимошенко з топтанням по закону, очевидно, завдадуть значної шкоди іміджу України», – вважає експерт з економічних питань, член Центрального проводу Української народної партії, Борис КУШНІРУК. За його словами, це – програш для нашої країни.

Проте, на переконання представника УНП, «це не відбілює позицію Тимошенко, оскільки, маючи, більшість у Верховній Раді вона не зробила і кроку до зміни норм ще радянського кримінально-процесуального кодексу, де питання взяття під варту є дуже розмитим», – вважає партієць.

«Цей доволі жорсткий засіб використовують виключно в залежності від волі судді», – зазначив КУШНІРУК, додавши, що «свого часу УНП пропонувала обмежити можливість застосовувати арешт тільки крайніми  випадками такими, як тероризм, умисне вбивство, коли дійсно є загроза суспільству». Проте, за його словами,  тоді цього не підтримала ані тодішньою владою у вигляді БЮТ, ані нині чинною владою».

Він підсумував, що «не зробили цього з тієї простої причини, що обидві сили є олігархічними і на повну готові використовувати правоохоронні органи для репресій один проти одного, у залежності від того, хто в конкретний момент перебуває при владі».

Читайте також: