Незаконне житлове будівництво в Сумах загрожує екології

«Махінації в земельній сфері в Сумах набули просто катастрофічного розмаху», – так член Проводу обласної організації Української народної партії Ганна БОНДАРЕНКО прокоментувала останні беззаконня, які творяться в Сумах навколо будівництва житлових будинків в природоохоронній зоні.

За словами БОНДАРЕНКО, зараз дійшло до того, що «деякі будівельні фірми укладають липові інвестиційні угоди з релігійними громадами, які отримали земельні ділянки для своїх потреб, згідно яких фірмачі будують храми і тут же, на цій території, встигають зводити житлові будинки». «Деякі ж будівельні холдинги просто захоплюють земельну ділянку. Без будь-яких дозвільних документів там будуються, а потім ці об’єкти намагаються узаконити через хабарі чиновникам», – додала представниця УНП.

«Мало того, незаконні будинки зводять поблизу водоймищ, що категорично заборонено, або ж поруч з вже існуючим будинками, в зв’язку з чим їхні стіни просто тріскаються», – розказала БОНДАРЕНКО.

В цій ситуації, як запевняє партійка, влада лише розводить руками, мовляв, в нас немає важелів впливу на будівельників, а контролюючі архітектурно-будівельні інстанції лише констатують, що взагалі нічого не знають про самобуди. «А тим часом знищуються сотні зелених насаджень вздовж рік і піддаються небезпеці мешканці будинків, котрі прилягають до незаконних будівництв», – підсумувала представниця Сумської УНП

Сумська область

Читайте також: