Напередодні Великодня на території лікарні № 17 члени Київської міської організації Української народної партії навели чистоту та порядок

Персонал Київської міської клінічної лікарні № 17 налічує понад 500 медиків. Після трагічних подій на Майдані вони врятували від кульових поранень майже 400 людей, близько 120 пацієнтів вижили після отруєння газовими гранатами, завдяки професіоналізму людей у білих халатах. З подякою за подвиг медиків члени Самооборони Майдану встановили тут пам’ятний знак "Ангелам у білих халатах".

Автор ідеї та її один із головних рушіїв – член Центрального Проводу Української Народної Партії Микола Павлюченко. Його самого врятували лікарі цього закладу після отруєння газовими гранатами. 

18 квітня активісти УНП прибрали територія лікарні, висадили квіти та дерева. Проте, допомога цим не обмежуються. 

Адже на територію лікарні давно поклали око якійсь ділки – вже надто вона приваблива для будівництва нерухомості або торговельних центрів. Аби протидіяти цьому низка громадських організацій (зокрема і Микола Павлюченко, який також є головою Апостолівської районної громадської організації «Правозахисне козацьке товариство «Базавлуцька січ») започаткували Опікунську раду, яка наглядає за лікарнею.

Київ

Читайте також: