Мер Івано-Франківська Анушкевичус балотуватиметься до Верховної ради по мажоритарці

У суботу, 18 серпня 2012 року, в Івано-Франківську відбулась спільна прес-конференція народного депутата України Юрія Костенка та міського голови Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса.

На прес-конференції було представлено програму реформування української економіки об’єднанням патріотичних сил «Наша Україна». Також Юрій Костенко офіційно представив прикарпатським журналістам кандидата від Української народної партії по одномандатному мажоритарному окрузі №83 Віктора Анушкевичуса та кандидатів, котрі від Івано-Франківської обласної організації УНП увійшли до списку політичної партії «Наша Україна».

15 серпня 2012 року відбулася реєстрація в ЦВК об'єднаної патріотичної сили «Наша Україна».

Перспективи правої політики України в Івано-Франківську представив один із лідерів об'єднання, голова УНП, народний депутат України Юрій Костенко.

Крім того Юрій Костенко запевнив прикарпатських журналістів, що до партійного списку об’єднанням патріотичних сил «Наша Україна» Українська народна партія делегувала виключно надійних та перевірених людей, які за жодних обставин не стануть «тушками». Виключенням не стала також Івано-Франківська обласна організація.

Голова ІФОО УНП Віктор Анушкевичус знана і шанована людина, яка має репутацію щирого патріота нашої Держави. Тому не дивно, що саме пан Віктор йтиме до парламенту по мажоритарному окрузі №83 (м. Івано-Франківськ), на котрому він є якщо не беззаперечним лідером, то принаймні одним із фаворитів.

В свою чергу Віктор Анушкевичус запевнив, що балотуватиметься виключно для перемоги, а не так як деякі його опоненти - заради цікавості, та для того щоб розпорошити голоси виборців, та відвернути їхню увагу він справжніх фаворитів. А першими його діями у новому парламенті стане робота по відміні антиукраїнських законів.

Щодо Василя Головчака та Дмитра Чуйка, то це теж вже добре знані політики, - продовжив Костенко. Василь Головчак, Заслужений природоохоронець України, вже другу каденцію поспіль очолює фракцію УНП в Івано-Франківській обласній раді, а Дмитро Чуйко є одним із перспективних молодих політиків національно-демократичного напрямку.

«Із того, що пропонується виборцю підтримувати на виборах 2012 року, українських альтернатив, крім нашого об`єднання, немає», - переконаний лідер УНП. За його словами, «для правої команди, учасники якої стояли у витоків державності, «найвищою цінністю є Україна, її суверенітет, її мова, її національні інтереси».

На відміну від інших опозиційних сил, суть передвиборчих програм яких зводиться до заклику лише надати їм владу, об’єднана права команда має чітку програму реформування української економіки, яка базується на успішному досвіді посткомуністичних країн Центральної та Східної Європи. «Права політика здатна забезпечити роботою та високими доходами 60-80% громадян, а також за 3-4 роки принаймні вдвічі збільшити доходи бюджету, завдяки потенціалу найперспективніших галузей -- АПК, транзитної сфери, туризму», - заявив Костенко. За його словами, «праві сили ставлять за мету створення потужного середнього класу шляхом звільнення приватної ініціативи, дерегуляції, демонополізації економіки та ліквідації дозвільної системи». УНП, КУН та «Наша Україна» виступають за протидію офшорним схемам та корупції, наповнення українського ринку товарами національного виробництва та створення потужної національної економіки.

«Україна потребує конкурентоспроможної правої сили для формування правої політики, якої не було понад 20 років», - заявив з приводу об`єднання лідер Української народної партії Юрій Костенко. На його думку, «подальший розвиток України як незалежної, демократичної, заможної держави за інших умов неможливий». «Ліво-популістська політика вичерпала себе, призвівши до консервації пострадянської структури економіки та зубожіння населення», - констатував лідер УНП.

Лише завдяки правим рецептам Україна спроможна вийти зі стану національного приниження – підсумував Костенко.

Івано-франківська область, Новини з областей

Читайте також: