Кримчани піднесли гарбуза кандидатові в нардепи регіональці Дзоз

«Сімферопольці,  стомившись від постійних комунальних проблем, висловили своє справжнє негативне ставлення до провладної Партії регіонів”, -  так голова Кримської організації Української Народної Партії Олег ФОМУШКІН прокоментував ситуацію, коли кримські виборці піднесли гарбуза кандидатові в народні депутати від Партії регіонів, Міністру освіти та науки Криму Віталіні Дзоз.

Політик розповів, що 16 серпня, коли Віталіна « Дзоз приїхала проводити зустріч із Сімферопольськими  виборцями по вулиці Кримської правди, 61 а – де є одне із самих проблемних гуртожитків міста. Його мешканці в різній спосіб кілька разів захищали свої права. Так, у грудні 2011 року вони перекривали дорогу на вулиці Севастопольській. Цього разу мешканці гуртожитку приготували гарбуз, на якому написали «Гарбуз для Дзоз».

Олег ФОМУШКІН зазначив, «що сімферопольці одразу з недовірою поставилися до провідної кримської регіоналки. За їх словами вони прийшли на зустріч, щоб подивитися, наскільки цинічно влада буде брехати людям в очі. Під час зустрічі вони так і не почули відповідей на свої питання. Проте, коли тендітна жінка намагалася піднести поважній представниці влади гарбуза, то її кремезні супровідники відверто перешкоджали їй та ледве не викрутили руки.

Виникло питання: Чи мала права державний службовець –міністр  в робочий день займатися власною агітацією та використовувати службовий транспорт?».

«Людям не зрозуміло для чого шановна регіоналка  надає обіцянки про покращення всього у разі обрання її депутатом, якщо вона нині має міністерський портфель і має реальну можливість на це покращення вже зараз. Будемо сподіватися, що кримські виборці нарешті врахують всі протизаконні кроки теперішніх панівників і не стануть знову  голосувати  за своїх кривдників»,  - підсумував Олег ФОМУШКІН.

Новини з областей, Крим

Читайте також: