Луганська УНП: Заява Президента про двомовність демонструє його слабкість як державного діяча

Заява Президента В.ЯНУКОВИЧА про те, що Україна найближчим часом ухвалить закон про дві державні мови - українську та російську, лише підтверджує його слабкість як державного діяча, як лідера країни. Так у Луганській обласній організації Української народної партії прокоментували висловлювання ЯНУКОВИЧА в інтерв'ю ИТАР-ТАСС напередодні його візиту до Москви.

Представники луганської УНП переконанні, що намагання ухвалити закон про другу державну мову лише загострить конфлікт всередині країни та в жодному разі не додасть кількості прихильників правлячій партії.

Голова луганської УНП Валентин ТКАЛИЧ нагадує про складні й суперечливі умови, в яких відбувалося становлення української мови, адже історія нашої країни не сприяла її розвитку як самостійної та повноправної, та констатує, що і на 21-му році незалежності мова залишається, на жаль, предметом політичних торгів.

«Не ЯНУКОВИЧУ «со товарищі» вершити долю української мови і цілої нації», - підсумовує ТКАЛИЧ, радячи Президентові нарешті позбутися комплексу меншовартості.

УНП, Новини з областей, Луганська область

Читайте також: