УНП вимагає 5 років ув’язнення для регіонала-БОЛДИРЄВА

Українська народна партія вимагає у Верховної Ради позбавити депутатської недоторканості народного депутата з Партії Регіонів Юрія БОЛДИРЄВА за заклики до порушення територіальної цілісності України: це стосується як території Західної України, так і Криму. З цією заявою виступив член Правління УНП Володимир СТУПАК.

Так політик прокоментував інтерв’ю Юрія БОЛДИРЄВА, де він в черговий раз підтвердив необхідність відторгнення від України Галичини і поставив під сумнів правові засади перебування Криму в складі України. За словами СТУПАКА, дії депутата-регіонала підпадають під статтю 110 Кримінального кодексу України – посягання на територіальну цілісність.

«Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Російською Федерацією та Україною фіксує у статті 2, що «Високі Договірні сторони … поважають територіальну цілісність одна одної і підтверджують непорушність існуючих між ними кордонів», тобто територіальна цілість України визнана Москвою на офіційному рівні. А, Соборність східної та західної України не «діло рук СТАЛІНА і має бути зламане», як стверджує народний депутат, а є споконвічним прагненням українського народу, що було підтверджено 22 січня 1919 року в Києві під час підписання Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки», - підкреслив член Правління УНП.

«Таким чином, заяви БОЛДИРЄВА, про необхідність від’єднання Галичини та те, що рано чи пізно буде піднято питання про юридичний статус Криму – це політична провокація, якою мають зайнятися Генеральна прокуратура та Служба Безпеки України. Тому, народні депутати повинні позбавити «регіонала-сепаратиста» депутатської недоторканості, щоб «український ЛУЖКОВ» отримав заслужене покарання у вигляді обмеження волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк», - підсумував Володимир СТУПАК.

УНП

Читайте також: