ТКАЛИЧ: «Влада цинічно скористалася трагедією, аби привести до присяги свого омбудсмена»

Луганська обласна організація Української народної партії засуджує дії влади, яка скористалася терактами в Дніпропетровську, щоб привести до присяги нового омбудсмена.

«Незрозумілі вибухи в центрі Дніпропетровська напередодні Євро-2012 показали всю безпорадність влади, яка, щоправда, не розгубилась і повелася вкрай цинічно, використовуючи теракт у своїх корисливих цілях», - заявив голова обласної організації УНП Валентин ТКАЛИЧ.

Лідер луганської УНП нагадує, що після блокування опозицією трибуни парламентська більшість розглянула кілька необхідних для влади питань і, зокрема, ухвалила постанову про звільнення з посади уповноваженого Верховної Ради з прав людини Ніни КАРПАЧОВОЇ та під вигуки «Ганьба!» привела до присяги новоспеченого омбудсмена Валерію ЛУТКОВСЬКУ.

«Дивує цинізм влади, а ще більше – цинізм кишенькового уповноваженого з прав людини, яка продемонструвала світові своє справжнє обличчя», - зазначив ТКАЛИЧ.

На його думку, від такого омбудсмена «годі чекати допомоги чи якоїсь більш-менш об'єктивної інформації про становище неугодних владі політиків чи громадян».

«Судилища над лідерами опозиції, рейдерські атаки, вибухи в Дніпропетровську, розбірки кримінальних авторитетів на вулицях наших міст тільки знижують і без того низький рейтинг нашої країни», - підсумував голова луганської УНП.

Читайте також: