Луганська міськрада хоче зайнятися політичним вихованням дітей

Луганська обласна організація Української народної партії категорично засуджує намагання депутатів Луганської міської ради зайнятися політичним вихованням дітей, щоперетворює їх на радянських «гвинтиків», якими добре маніпулювати. Так у Луганській УНП прокоментували ухвалення 30 березня на сесії Луганської міськради програми виховання дітей на 2012-2016 роки «Луганський характер».

За словами представників УНП, словосполучення «луганський характер» з’явилося два роки тому, під час президентських виборів, і утворене на кшталт ідіоми «шахтарський характер». Але це стійке словосполучення зрозуміле всім, чого не скажеш про «луганський характер».

«Таке відчуття, що в місті ідеальні умови життя і немає нічого більш важливого, аніж  така маячня, як програма місцевих регіоналів «Луганський характер», причому за рахунок платників податків», - кажуть в УНП.

Ухвалення виховної програми, за словами партійців, викликало неоднозначну реакцію й у луганчан, які, зокрема, побачили в ній повернення в совкову ментальність та стиль постанов ЦК ВЛКСМ середини вісімдесятих.

Довідково. На фінансування програми «Луганський характер» передбачено 5 млн. грн., з міського бюджету виділяють 1,5 млн. грн., з інших джерел - 3,4 млн. грн. Метою програми є модернізація системи патріотичного виховання, створення методичних основ для постійної роботи з молоддю, консолідація влади і громадських організацій для формування суспільно-активної особистості, громадянина – патріота Луганська.

Реалізація програми передбачає низку заходів, такі як підвищення кваліфікації вчителів, які захист Вітчизни, краєзнавство і «Мій рідний край – Луганщина». Передбачається також удосконалити мережу гуртків туристичного, краєзнавчого і військово-патріотичного напрямків, створити умови для відкриття Центру патріотичного виховання і кадетських класів на базі навчальних закладів міста.

В рамках програми планується організувати пошуково-дослідницьку роботу з вивчення історії Луганська, його бойових і трудових традицій, проведення етнографічних та фольклорних експедицій.

Кінцевим результатом реалізації програми є модернізація системи патріотичного виховання населення міста, його соціально-економічний духовний і культурний підйом.

 

Луганська область

Читайте також: