ЛУГАНСЬК. Гірників, які брали участь в акції протесту звільняють з роботи

«Декількох  гірників шахт «Довжанська-Капітальна»  та «Червоний партизан», які 3 листопада брали  участь в акції  протесту в Луганську, звільнили з роботи через дивні причини: неіснуючі прогули і неправильно заповнену карту профогляду», - повідомляє Луганська обласна організація Української народної партії. Обласна УНП вважає розправу адміністрації шахт над протестувальниками «політичними репресіями». Обласна УНП також повідомляє про рішення шахтарів «в разі звільнення членів Незалежної профспілки на знак протесту організувати акцію біля стін Кабміну з оголошенням голодування».

За  інформацією представників УНП, «практично одразу після акції незалежних шахтарських профспілок, яка відбулася в Луганську, розпочались переслідування гірників шахт «Довжанська-Капітальна» та «Червоний партизан» з боку адміністрацій підприємств. Гірників звільняли за надуманими причинами, зокрема, один був звільнений через відсутність на роботі в день акції попри те, що відповідно до чинного законодавства, профспілка сама визначає дні звільнення від роботи членів виборного органу для виконання своїх функцій, і дозволу роботодавця на це не потрібно».

В УНП переконані, що обласна влада свідомо дала команду розправитися з протестувальниками. Водночас, УНП наголошує, що «право на мирні зібрання та право висловлювати власну думку про ситуацію в країні є невід’ємним конституційним правом кожного громадянина».

Луганська область

Читайте також: