ЛУГАНЩИНА. УПЦ МП проводить богослужіння просто на порозі школи

Місцева влада перетворила територію середньої школи №1 міста Перевальська, що на Луганщині, на церкву: прямо біля входу священики Української православної церкви Московського патріархату проводять триденне богослужіння. Про це повідомили в Луганській обласній організації Української народної партії.

За словами представників УНП, центральний вхід у школу загороджений імпровізованою сценою, тож діти змушені заходити до навчального закладу через чорний вхід, а в шкільному дворі постійно знаходяться сторонні люди.

«Незважаючи на те, що в школі йдуть заняття, ігноруючи статтю 35 Конституції України, не запитавши дозволу школярів і їхніх батьків, прямо на порозі школи проводяться богослужіння, бо на шкільній території перебуває Почаївська ікона Божої Матері, яку в місто привіз член Партії регіонів, бізнесмен  Юрій ТЕРНІКОВ», - розповідають в УНП.

Партійці пояснюють такий жест тим, що ТЕРНІКОВ планує балотуватися в народні депутати по Перевальському округу. Раніше він привозив у місто цирк.

«Директор школи сказала батькам, що на шкільний двір священиків пустила міська влада, мотивуючи тим, що це найкрасивіше місце в Перевальську. Значить, влада довела місто до такого стану, що, крім школи, там нема на що й подивитися», - іронізують в УНП.

«Незадоволені батьки, у свою чергу, закликають УПЦ МП припинити пропаганду імперських ідей північного сусіда. А один із батьків розповів, що коли заводив дочку до школи через парадний вхід, отримав кадилом від святого отця, який у грубій формі його вилаяв», - додали партійці.

 

Луганська область

Читайте також: