Литва заявила Україні, що ''думати треба було у Вільнюсі''

Київ не змінить свою позицію щодо Угоди про асоціацію з ЄС, вважає литовський президент Даля Грибаускайте. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна. "Найближчим часом, я думаю, що ситуація не зміниться, причини, з яких не був підписаний (договір), абсолютно зрозумілі, ніяких нових фактів не з'явилося", - сказала президент у вівторок в Каунасі.

Главу литовської держави не вразили зусилля президента України Віктора Януковича вже після вільнюського саміту зв'язатися з головою Єврокомісії Жозе Мануелем Барр

Київ не змінить свою позицію щодо Угоди про асоціацію з ЄС, вважає литовський президент Даля Грибаускайте.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Найближчим часом, я думаю, що ситуація не зміниться, причини, з яких не був підписаний (договір), абсолютно зрозумілі, ніяких нових фактів не з'явилося", - сказала президент у вівторок в Каунасі.

Главу литовської держави не вразили зусилля президента України Віктора Януковича вже після вільнюського саміту зв'язатися з головою Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу,

За її словами, " писати, думати потрібно було у Вільнюсі".

На саміті Східного патнерства у Вільнюсі 28-29 листопада Янукович так і не підписав угоду про асоціацію з ЄС.

Офіційний Київ, тим не менш, декларує своєю метою рух до ЄС. Так, 2 грудня Янукович провів півгодинні телефонні переговори з президентом Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу.

Президенти домовилися про те, що ЄК прийме українську делегацію для обговорення аспектів Угоди про асоціацію, включаючи зону вільної торгівлі.

Тим не менш, в ЄК поки не знають, коли до них прибуде делегація з України і хто увійде в її склад.

Дайджест

Читайте також: