Корумпованість луганської влади сприяє нетерпимості місцевого населення до іноземців – УНП

«Бездіяльність органів місцевого самоврядування та корумпованість влади сприяє нетерпимості місцевого населення до іноземців», - так у Луганській обласній організації Української народної партії прокоментували побиття іноземців та погром кіоску шаурми, що сталися 1 листопада в Луганську. В УНП засуджують цей ганебний інцидент і покладають провину на місцевих можновладців.

«Подивіться, кому в місті належать ресторани, кафе, заклади швидкого харчування, – зауважив голова Луганської УНП Валентин ТКАЛИЧ. - Хіба представникам титульної нації? Ні. Тож і виходить, що українцю у своїй країні набагато складніше відкрити власну справу, на відміну від тих представників Середньої Азії й Кавказу, чиї інтереси в міськраді лобіюють луганські можновладці відповідної національності».

В УНП зазначили, що «влада Луганська потурає іноземцям, чия поведінка часто носить агресивний характер, що провокує відповідну реакцію місцевого населення».

Валентин ТКАЛИЧ вважає, що нещодавній інцидент «є сигналом владі про те, що пора щось змінювати». Він переконаний, що «український виробник і вітчизняний сектор послуг повинні бути захищені законодавчо, до чого неодноразово закликала УНП».

УНП, Луганська область

Читайте також: