УНП: Хто і для чого підставив керівника держави?

Чернігівська обласна організація Української народної партії вимагає від Президента України, Верховної Ради, Генеральної прокуратури з’ясувати, хто організував інформаційну провокацію стосовно нібито скуповування зброї та підготовки нападів на держустанови.

2 листопада Президент України під час розширеного засідання уряду заявив: «Мені правоохоронні органи кажуть, що зараз йде скупка зброї і підготовка до збройних нападів на органи державної влади». І додав: «Люди втратили страх і совість. Хто це організовує? Не ті, кому найважче живеться. Ті, кому найважче, вони мовчать, чекають, терплять».

«Водночас у Міністерстві внутрішніх справ і Службі безпеки України, за повідомленнями ЗМІ, фактично спростували цю заяву очільника держави, повідомивши про відсутність інформації про підготовку до збройних нападів на органи державної влади», - констатують у Чернігівській УНП.

УНП не радить ставитися до цього «непорозуміння» на владному олімпі як до простого кумедного курйозу.

«Історія XX століття вчить нас, що спроба ввести в оману або налякати керівника держави байками про «збройні напади», має загрозу для демократії, прав людини і життя керівника держави», - нагадують в УНП та наводять, як приклад, провокацію підпалу рейхстагу у 1933 році, коли нацистам треба було знищити політичних опонентів і встановити тоталітарний режим.

УНП

Читайте також: