Громадська рада при Рівненській облдержадміністрації вимагає звільнити непатріотичного заступника голови ОДА

Учора під час засідання  громадської ради при Рівненській облдержадміністрації члени ради підтримали і направили голові ОДА Василю БЕРТАШУ звернення про незадовільний стан гуманітарної політики в Рівненській області, за яку відповідає його заступник Олексій ГУБАНОВ, та вимогою звільнення чиновника з посади. Про це повідомив член Громадської ради при Рівненській облдержадміністрації, член проводу Рівненської обласної організації Української народної партії, голова обласної організації Конгресу української інтелігенції Іван КУР’ЯНІК.

Громадська  рада, зокрема, закидає заступникові голови ОДА відверте ігнорування  заходів, що мають українське національно-патріотичне  спрямування; згортання проектів з уславлення подвигу вояків УПА, започаткованих у 2005 році тодішнім головою Рівненської ОДА Василем ЧЕРВОНІЄМ – будівництва пантеону і монастиря в Гурбах і спорудження пам’ятника Тарасові БУЛЬБІ-БОРОВЦЮ в Рівному; лобіювання інтересів російського бізнесу; активне відстоювання закриття шкіл і ФАПів.

У зверненні йдеться також про  те, що «як депутат Рівненської міської ради, п. ГУБАНОВ не голосував за заборону комуністичної символіки та за звернення про визнання Героями України Р.ШУХЕВИЧА і С.БАНДЕРИ», а заходи до ювілею битви під Берестечком «були з доволі несподіваним підтекстом «фестивалю на кістках».

«У зв’язку з тим, що діяльність (і бездіяльність) п. О.ГУБАНОВА шкодить культурним, історичним, а тепер уже й економічним інтересам української нації, вимагаємо від голови Рівненської обласної державної адміністрації п. В.БЕРТАША звільнення чиновника із займаної посади і призначення людини, яка може бути провідником української справи в області, справжнім службовцем на службі у своєї, а не чужої держави», – наголошується у зверненні громадської ради.

Рівненська область

Читайте також: