Члени Української народної Партії продовжують займатися благодійністю.

17 жовтня 2015р. Голова Франківської районної організації м. Львів Кадушкевич Тарас Володимирович та голова Стрийської районної організації Дубіль Тарас Богданович відвідали дитячий будинок "Оріана", що знаходиться у м. Борислав.

Разом із волонтерами та членами благодійного фонду "Скарби Нації" було передано матеріальну допомогу дітям у вигляді одягу, канцтоварів, книг, іграшок, ну і звичайно ж солодощів.

- Поїздка в "Оріану" вже далеко не перша на рахунку БФ "Скарби Нації. Допомога дітям - це завжди благородна справа, тому наш благодійний фонд буде продовжувати рухатися у цьому напрямку, - зазначив голова фонду Дубіль Тарас.

Мешканці дитячого будинку з радістю зустрічали своїх гостей, розказували про свої захоплення, плани на майбутнє та демонстрували вміння. Також було проведено майстер-клас для дітей по оформленню рамок для фотографій під час якого юні вихованці частувалися солодощами.

- Діти це наше майбутнє і ми повинні піклуватися про них, а також допомагати їм розвиватися та здобувати нові знання,- підсумував заступник голови фонду Кадушкевич Тарас

Читайте також: