Асадчев: Обнулити списки та залишити старий склад Верховної ради дуже небезпечно

«Неадекватною реакцією на фальсифікацію виборів» назвав представник Української народної партії, народний депутат III-IV скликань Валерій Асадчев наміри об’єднаної опозиції обнулити списки. «Навпаки необхідно увійти в парламент, але не подарувати владі жодної тушки», – наголосив він.

 

«Про фальсифікації було відомо ще коли вносили закон про вибори народних депутатів. Утім попри надзвичайно брудну кампанію, опозиція все ж таки отримала доволі широку підтримку населення», – нагадує політик. З огляду на це, він стверджує, що «обнуляти списки до того, як представники опозиції отримають депутатство – нерозумно, адже в такому разі залишиться старий склад Верховної Ради, а це дуже небезпечно».

Представник УНП переконаний, що спершу новообрані народні депутати мають прийти у парламент та прийняти присягу (тоді депутати VI скликання втратять свої повноваження) і, аж після цього, з огляду на ситуацію, можна проводити процедуру обнуління списків. «Якщо ж на депутатів почнуть тиснути, щоб отримати 300 голосів, тоді обнуління списків буде виправданим. Але фальсифікації виборів – це не достатня підстава для таких дій», – підкреслив Асадчев.

Асадчев також висловив переконання, що сила Об’єднаної опозиції полягатиме не в тому, що вона влаштує демарш, а у її сталості.

«За результатами виборів, опозиція отримала доволі велику кількість голосів, великі права і повноваження і вона може становити серйозну силу, якщо новообрані народні депутати не почнуть виходити з її складу. Як тільки з опозиції побіжать так звані «тушки», на ній можна буде поставити хрест», – підсумував Валерій Асадчев.

Читайте також: