3 грудня пройшла конференція Дніпропетровської УНП

Третього  грудня у Дніпропетровську відбулася конференція обласної організації Української народної партії, в роботі якої прийняв участь Голова партії Юрій Костенко. У своєму виступі народний депутат підкреслив, що світ стоїть на порозі другої хвилі світової економічної кризи. Він нагадав, що перший етап в усій Європі найдорожче обійшовся саме Україні. На думку політика, саме економічна криза буде визначальним фактором на виборах 2012 року.

Лідер народників наголосив, що мінімізувати наслідки кризи для України можна лише за умови будівництва національно-орієнтованої економіки. Він з цифрами довів, що Україна має досить енергоносіїв, аби забезпечити потреби ЖКХ без підвищення тарифів.

На  думку Костенка лише  правоцентристські сили мають достатній потенціал,аби виконати завдання порятунку країни. Лідер партії навів такий приклад – під час обговорення Податкового кодексу депутати від УНП внесли понад 100 поправок, які всі до одної правляча більшість відхилила, проте, коли після протестів підприємців довелося приймати закон про спрощений порядок оподаткування, то більшість з них довелося врахувати.

Народний  депутат повідомив, що досягнута  домовленість про об’єднання чотирьох правоцентристських партій і про  те, що нова партія буде партією ідейного, а не вождистськоготипу, на чому завжди наполягала УНП.

Присутній на конференції Голова Дніпропетровської  організації НСНУ В.Гноєвий повідомив, що на рівні Дніпропетровської області  об’єднання можливо хоч завтра, ніяких перепон немає.

УНП, Життя партії, Дніпропетровська область

Читайте також: