Житомирська мерія відроджує радянські традиції пропаганди - УНП. Відео

«Пропагандою  в «найкращих»  радянських традиціях» назвав презентацію фільму про успіхи діяльності житомирського мера Володимира ДЕБОЯ голова управи Житомирської обласної організації УНП Володимир КРАСОВСЬКИЙ.

«Створенням такого фільму житомирська мерія лише довела, що їх успіхи є настільки мізерними на тлі загальних негараздів міста, що без перегляду фільму їх ніхто і не помітить», - заявив КРАСОВСЬКИЙ, зазначивши, що «УНП готує запит до міської ради з метою виявлення джерела фінансування зйомок, адже фільм не несе жодної користі житомирянам, а є суто пропагандистським».

На його думку, «результати діяльності чи бездіяльності будь-якого мера можна чітко побачити, просто вийшовши на вулиці міста, і якщо ці результати є, то їх помітять без зайвого афішування». Політик також відзначив, що «створення фільму доповнило політичний образ житомирського мера, чудово вписавшись в низку заходів в совковому стилі, здійснених під його керівництвом, починаючи з відродження радянської гри «Зірниця» та закінчуючи встановленням меморіальних дошок старій партійній номенклатурі».

УНП, Новини з областей, Житомирська область

Читайте також: