УНП: ТАБАЧНИК зрадив присягу державного службовця

Українська народна партія вимагає відправити у відставку міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра ТАБАЧНИКА за публічні заклики до порушення Конституції України та діючого закону про мови. З цією заявою виступив член Правління Української народної партії Володимир СТУПАК.

За його словами, ТАБАЧНИК грубо порушив присягу державного службовця, в якій він присягав вірно служити народові України, суворо дотримувати Конституції та законів України. Так політик прокоментував заяву ТАБАНИКА в інтерв’ю журналу «Зверни увагу», що державні чиновники мають обов’язково володіти російською мовою.

«Конституція України передбачає, що лише українська мова має є обов’язковою для використання на всій території України. Окрім того, закон про мови та державну службу зобов’язує державних чиновників вільно володіти і використовувати під час професійної діяльності саме українську, а не російську, китайську чи в’єтнамські мови», - підкреслив заступник голови УНП.

«Таким чином, Дмитро ТАБАЧНИК своєрідно зрозумів критику з боку Президента та Прем’єра під час останнього розширеного засідання Кабінету Міністрів за жахливий стан української освіти, активно взявшись за антиукраїнську пропаганду, що не має нічого спільного з обов’язками міністра освіти і науки, молоді та спорту», - зауважив політик.

«Тому, Президент України, як гарант Конституції України, зобов’язаний прийняти рішення про відставку Дмитра ТАБАЧНИКА, який не лише закликав до зміни діючого конституційного порядку в державі та зрадив присягу державного службовця, а й перетворив одне з ключових міністерств України, в «міністерство антиукраїнської пропаганди», - підсумував Володимир СТУПАК.

УНП

Читайте також: