Запоріжжя. УНП вшанувала пам’ять жертв Голодомору

«Навіть незважаючи на провокаційні заяви комуністичної  партії  з приводу Голодомору та його історичної правдивості, активісти  місцевої ланки УНП вшанували  пам’ять усіх жертв геноциду, який не оминув свої крилом смерті наше рідне місто та всієї України», - розповідає голова Мелітопольської міської організації УНП, Тетяна Крушельницька.

Голова  місцевої організації УНП виступила  під час урочистостей з промовою та звернулась до людей з проханням  не забувати цю сторінку з життя рідного краю, якою б страшної вона не була. Пані Крушельницька також зазначила, що «подібні акції – це не лише дань загиблим, а й поклик душі, тому у цей пам’ятний день до партійців могли приєднатися всі бажаючі та разом згадати про чорну пляму в історії України, не зважаючи на свій вік та політичні уподобання».

У мітингу-реквіємі взяла участь і  Мелітопольська міська організація, яка  традиційно кожного року не забуває  про цей скорботний для кожного з нас день. «Присутні несли до символічної могили всіх загиблих під час Великого Голоду квіти на та вшанували хвилиною мовчання всіх тих, хто став жертвою геноциду, а багато хто з наших партійців підтримали всеукраїнську акцію «свічка пам’яті» та увечері запалили свічу на підвіконні», - додала вона.

УНП, Запорізька область

Читайте також: