Замість того, щоб вирішувати проблеми Сум, мер роздмухує скандал - УНП

«Сумський міський голова Геннадій МІНАЄВ він вирішив підняти свою популярність скандалом на всеукраїнському рівні», - так  голова Сумської міської організації Української народної партії Сергій ТОКАР прокоментував брутальне висловлювання мера на адресу суддей телешоу «Майданс»

«Мало того, що міський голова відправив на низькосортне шоу сумських дітей, він ще й виставив на посміховисько країни все місто», - говорить представник УНП.

Сергій  ТОКАР звернув увагу на негаразди  в міському господарстві, до яких у  влади не доходять руки. «Справді, навіщо меру перейматись жеківським безладом, колапсом на міськводоканалі, транспортним хаосом, коли можна просто ляпнути на всю країну якусь дурницю і здобути популярність», - іронізує представник УНП.

Довідково. Після провального виступу сумської команди в телевізійному шоу «Майданс» очільник міста зганьбився на всю Україну, брутально висловившись на адресу суддів шоу Філіпа КІРКОРОВА, Отара КУШАНАШВІЛІ, Олександра ЛЕЩЕНКА й Оксани БАЙРАК на своїй сторінці у Facebook.

УНП, Сумська область

Читайте також: