За підтримки депутатів від УНП у Тернополі створюють посібники правдивої історії міста

 
Рішенням сесії Тернопільської міськради, яке підтримали депутати від УНП, створена робоча група, що активно готує посібники з правдивої історії міста і Тернопільського краю. 

 
 
"У нових підручниках з історії України, одобрених Міністерством освіти, практично не йдеться (щонайбільше - одним-двома реченнями) про боротьбу УПА на Тернопільщині, про інші героїчні сторінки національної історії України, зокрема, й Тернополя. Тому ми створили робочу групу, яка пише посібники для педагогів та учнів, що міститимуть усе, що в нинішній освіті зберегти так непросто", -  розповідає депутат Тернопільської міськради від Української народної партії Марія БАБЮК.

 

 
 
Таке ж рішення як у Тернополі, прийняли ще міськради Івано-Франківська і Львова, каже член УНП, керівник Галицького коледжу ім. В. Чорновола у Тернополі Марія БАБЮК.

 

 
 
"Освітяни в міських школах змушені викладати історію України за рекомендованими Міністерством підручниками. Але, маючи посібник з історії рідного краю, вчитель зможе подати ту чи іншу тему з різних джерел. Відтак національний світогляд учня, його розуміння історії України і своєї малої батьківщини формуватимуться на об'єктивних знаннях", - підкреслила депутат Тернопільської міськради від УНП Марія БАБЮК.

 

 
 
Запровадити факультативний курс з історії рідного краю з використанням таких посібників у школах Тернополя вирішено в 2012-2013 навчальному році.

 

УНП, Тернопільська область

Читайте також: