Янукович обговорював із Путіним угоду за давньою домовленістю

Президенти України й Росії Віктор Янукович та Володимир Путін обговорювали підготовку великої угоди про стратегічне партнерство. Про це повідомив гоаова українського уряду Микола Азаров, коментуючи їхню п'ятничну зустріч в інтерв'ю низці закордонних ЗМІ, у тому числі російському "Першому каналу".

"Відбулася зустріч, про яку була заздалегідь досягнута домовленість. Йдеться про підготовку насамперед великої угоди про стратегічне партнерство з Російською Федерацією, додатком до якої буде так звана

Президенти України й Росії Віктор Янукович та Володимир Путін обговорювали підготовку великої угоди про стратегічне партнерство.

Про це повідомив гоаова українського уряду Микола Азаров, коментуючи їхню п'ятничну зустріч в інтерв'ю низці закордонних ЗМІ, у тому числі російському "Першому каналу".

"Відбулася зустріч, про яку була заздалегідь досягнута домовленість. Йдеться про підготовку насамперед великої угоди про стратегічне партнерство з Російською Федерацією, додатком до якої буде так звана "дорожня карта", яка усуває наші протиріччя в торгово-економічних режимах", - заявив Азаров.

"У тому числі безумовно, президент продовжував роботу з формування наших відносин у газовій сфері. Ці переговори досить складні й важкі", - сказав він, цитує "Інтерфакс-Україна".

Дайджест

Читайте також: