XXIII з’їзд УНП відбувся під гаслом «Здолаємо олігархократію – здобудемо українську демократію»

XXIII з’їзд УНП відбувся під гаслом «Здолаємо олігархократію – здобудемо українську демократію»

30 жовтня 2021 року у столичному Будинку кіно відбувся XXIII з’їзд Української народної партії.

Були присутні делегати з усіх регіонів України. Серед першочергових завдань партії делегати з’їзду визначили курс на зміну олігархічної влади в Україні і необхідність трансформувати УНП у загальнонаціональну правоцентристську силу.

«На базі УНП необхідно створити політичне об’єднання, яке буде співпрацювати з іншими політичними силами і формувати єдину потужну правоцентристську силу, яка стане реальним провідником інтересів малого, середнього та великого українського бізнесу та платників податків. І яка знищить олігархічну владу в Україні», – зазначив голова УНП Юрій Костенко.

Юрій Костенко наголосив, що «є лише один рецепт як змінити ситуацію в державі, – це перемогти на виборах, сформувати свій уряд, обрати на посаду президента представника своєї політичної сили. Тоді можна буде говорити про швидкі зміни в державі на краще».

Першим заступником голови УНП делегати з’їзду обрали президента Українсько-швейцарської бізнес-асоціації Дмитра Сіденка, який донедавна очолював партію «Сильна Україна». Своє рішення приєднатися до УНП політик пояснив тим, що головною метою в політиці для нього завжди була розбудова повноцінної класичної партії з правоцентристською ідеологією. «Вважаю, що саме УНП має сьогодні історичний шанс стати єдиною загальнодержавною політичною партією, навколо якої об’єднаються всі проукраїнські політичні та громадські сили правоцентристського спрямування. Власним прикладом закликаю інших політичних гравців, з якими у нас спільні цінності та бачення майбутнього України приєднатися до цього процесу», – заявив Дмитро Сіденко.

УНП, XXIII з’їзд Української народної партії

Читайте також: