Врадіївка передумала просити Януковича про надзвичайний стан

Врадіївська райрада Миколаївської області відмовилася проводити позачергову сесію, на якій планувалося просити президента про введення в Україні надзвичайного стану.

Про це повідомив заступник голови Врадіївської районної ради Ігор Сало в коментарі НикВести.

На його думку, на сьогодні на місці просто немає депутатів, щоб провести дане рішення, а опозиційні депутати відмовилися підтримувати той проект, який пропонується винести на розгляд.

"Я сьогодні виконую обов'язки голови райради і до мене ніхто не звертався з ініціативою про проведення позачергового засідання сесії, ніхто у Врадіївській райраді не вносив таких пропозицій", - сказав Сало.

У Врадіївській райраді після об'єднання фракцій "Фронту Змін" і "Батьківщини", в опозиціонерів є блокувальний пакет голосів, який дозволив не зібрати сесію.

Як повідомлялося, у понеділок, 2 грудня, по всій Україні в місцевих радах проходять позачергові засідання сесій через ситуацію в країні.

У Миколаївських міській та обласній радах засідання сесій відбудуться о 17:00.

Депутат від "Батьківщини" Леся Оробець назвала скликання позачергової сесії Миколаївської облради на 2 грудня спробою президента Віктора Януковича розділити Україну.

Дайджест

Читайте також: