Володимир БОЛЄЩУК: УНП позачергових виборів до Тернопільської облради не боїться

Українська  народна партія не боїться позачергових виборів до Тернопільської облради. Про це голова фракції УНП в Тернопільській обласній раді, заступник голови Тернопільської обласної організації УНП Володимир БОЛЄЩУК заявив у сесійній залі, коли стало зрозуміло, що 10-е пленарне засідання 40-ї сесії не відбудеться через відсутність кворуму.

«Наша фракція не боїться позачергових  виборів. Сьогодні ми готові  йти до людей і звітувати про те, що зробили для громади. Фракція Української народної партії має про що говорити своїм виборцям», – підкреслив депутат.

Про можливість дострокових виборів  обласної ради заговорили, коли три  провладні фракції – Партії регіонів, Блоку Литвина та «Єдиного центру» практично в повному складі не зареєструвалися для роботи в сесійній залі. У порядку денному пленарного засідання було питання про звіт Тернопільської облдержадміністрації про виконання програми соціально-економічного розвитку Тернопільської області за 2010 рік.

«Цей  сценарій ми вже проходили. Я депутат  попереднього скликання і дуже добре  пам'ятаю, як тоді все робилося для  того, щоб провести позачергові вибори», – нагадав БОЛЄЩУК.

Він також пошкодував, що застереження фракції УНП залишаються без уваги. «На кількох попередніх засіданнях я не раз пропонував у першу чергу розглянути звіт Тернопільської ОДА і найголовніше - програму соціально-економічного розвитку області на 2011 рік. На календарі вже середина жовтня, а програма розвитку області ще так і не затверджена», - зазначив голова фракції УНП в Тернопільській облраді.

Володимир БОЛЄЩУК у ситуації, що склалася, звинувачує також і обласну ТВК, яка досі не ввела до складу Тернопільської облради нових депутатів.

 

УНП, Новини з областей, Тернопільська область

Читайте також: