У КИЄВІ презентували унікальний науково-довідковий посібник про Святошинський район

За  сприяння Святошинської  районної організації  Української народної партії видано енциклопедичний  довідник відомого київського краєзнавця Сергія ВАКУЛИШИНА «Терени Святошинського адміністративного району Києва до 1973 року». Презентація наукової праці відбулася 13 жовтня, на День Миколи Святоші – засновника столичного передмістя Святошин, у приміщенні Центру позашкільної роботи «Північне сяйво».

Енциклопедичний довідник «Терени Святошинського адміністративного району Києва до 1973 року» є унікальною науковою роботою не лише для Святошинського району, але й для Києва, адже подібних книг у науковій довідковій літературі за останні десятиріччя не з’являлося.

Довідник  містить понад 150 статей з історичної, географічної, наукової, культурної та ін. галузей. У стислому енциклопедичному стилі подано ретроспективу життєдіяльності західних околиць Києва від середини ХІХ ст. до часу створення Ленінградського району столиці.

Як  зазначив у своєму виступі під час презентації голова Святошинської районної організації Української народної партії Віктор ТКАЧЕНКО, «така наукова праця потрібна українській молоді, яка повинна формуватися як покоління господарів своєї держави, що неможливо без знання історії рідного краю, тому Святошинська районна організація УНП і взяла на себе обов’язок видрукувати довідник».

Окрім широкого кола громадськості, участь у заході взяли науковці, педагоги, краєзнавці, які високо оцінили наукову працю Сергія ВАКУЛИШИНА.

У творчій частині презентації виступили дитячий гурт з 235-ї школи ім. В. Чорновола з піснею про Святошинський район на вірш директора цієї школи Миколи СКРИПЦЯ, Віктор ТКАЧЕНКО виконав власні пісні, Микола СКРИПЕЦЬ та Сергій ВАКУЛИШИН прочитали власні поетичні твори.

Життя партії

Читайте також: