Від головного РУХівця РІВНЕНЩИНИ на День молоді крутили російську «попсу»

Виборча кампанія до Верховної Ради ще офіційно не розпочалася, а потенційні кандидати вже активно смітять грошима й намагаються у різний спосіб про себе заявити.

Скажімо, кандидат в народні депутати від «об’єднаної опозиції»  по мажоритарному округу №154 (м. Дубно, Демидівський, Дубенський, Здолбунівський, Млинівський, Радивилівський р-ни), голова РОО НРУ, власник речового ринку, нічного ресторану «Магнат» (зареєстровано на дружину) й екс-перший заступник голови обласної ради Валентин Королюк вже встиг відзначитись двічі, взявши на озброєння тактику «Льоні Космоса», який у свій час роздавав бабусям гречку та чай.

Приміром, 17 червня усі хто був на Берестечку могли покуштувати наваристого «козацького кулішу від Валентина Королюка», а вчора, 24 червня в рамках концертної програми до Дня молоді мешканці Здолбунова мали чудову нагоду поласувати «морозивом від Валентина Королюка».

Проте, як стверджують здолбунівчани, супроводом до загалом позитивної акції, чомусь, була російська «попса».

– Мене це абсолютно не дивує, адже в квітні по всьому Рівному було розклеєно рекламу чергової вечірки в клубі «Магнат» російською мовою. Коли ми зайшли на сайт клубу, то побачили, що він повністю російськомовний і взагалі не має україномовної версії. Зауважте, це не в Донецьку чи в Криму, а в західноукраїнському Рівному.

Проте, коли ця інформація потрапила в ЗМІ, сайт швиденько переклали. Тепер він суцільно україномовний, і навіть без російськомовної версії, за що ми Валентину Анатолійовичу щиро дякуємо, – коментує голова Рівненської обласної організації Світлана Ніколіна.

«А щодо російської «попси» на українському святі, то нехай це залишається на совісті пана Королюка, як головного РУХівця Рівненської області. Адже в контексті «протягування» скандального законопроекту Колесніченка-Ківалова доцільніше б було поширювати саме українську пісню та культуру в усіх її проявах, позаяк російська «попса» навряд чи сприятиме формуванню цілісного національного інформаційно-культурного простору», – наголосила політик.

Рівненська область

Читайте також: