Валентин Ткалич: Регіонали вважають, що для луганських медиків вважливіше розповіді про ПР, аніж наукові дослідження в галузі травматології

Чим ближче до виборів, тим брутальніші і цинічніші порушення Закону України «Про вибори народних депутатів» з боку провладної партії. Крім чорних технологій, провладна партія дуже любить застосовувати адмінресурс, чинити тиск, особливо на бюджетників. Так голова Луганської УНП Валентин Ткалич прокоментував скарги луганських медиків, яким замість травматології розповіли про Партію Регіонів.

 

За словами Валентина Ткалича, 4 жовтня 2012 замість науково-практичної конференції «Травматологія, хірургія, трансплантологія» в приміщенні Луганської обласної клінічної лікарні була організована зустріч медичних працівників з представниками Партії регіонів.

«Персонал лікарні був здивований, коли замість науково-практичної конференції фактично взяв участь в агітаційному заході Партії регіонів, - розповіли медпрацівники, - і замість того, щоб у робочий час лікувати пацієнтів, ми були змушені слухати презентацію програми провладної партії «Медична політика Партії регіонів», яку презентував екс-міністр охорони здоров'я Укрїни Юрій Поляченко».

«Отже, відповідно до Закону України «Про вибори народних депутатів»  (ст. 74) забороняється розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях державної та комунальної форми власності», - нагадав представник об'єднання «Наша Україна» Валентин Ткалич, - але для Партії регіонів закони України, як свідчать факти, не варті нічого».

Новини з областей, Луганська область

Читайте також: