В Житомирі як і в Одесі бюджет рятуватимуть за рахунок вчительських зарплат

Через нестачу коштів для  виплати зарплат  викладачам Житомирських закладів профтехосвіти настійливо рекомендують брати принаймні 2 дні відпустки за власний рахунок щомісяця. Про це прес-службу Житомирської обласної організації Української народної партії повідомили самі викладачі одного з місцевих закладів освіти.

«На жаль, Житомир вже не перше місто  України, де запровадили економію на вчительських зарплатах», - констатував  голова управи обласної організації УНП, юрист Володимир КРАСОВСЬКИЙ. «Не так давно преса повідомляла про таку ж ситуації в Одесі та інших містах, що є ще одним свідченням глибокої економічної кризи, яка виникла внаслідок «вмілого» господарювання нинішньої влади», - заявив політик.

За його словами, «замість того, аби зізнатись у недолугості власного керування державою, уряд намагається робити вигляд, що все гаразд, в той же час вичавлюючи останні соки із найбільш вразливих верств населення, аби покрити нестачу коштів у бюджеті». КРАСОВСЬКИЙ також зауважив, що «вимога брати відпустку за власний рахунок є незаконною і наголосив, що у громадській приймальні УНП можна отримати безкоштовну юридичну консультацію та допомогу в разі виникнення конфліктних ситуацій з цього приводу».

Житомирська область, Одеська область

Читайте також: