В Івано-Франківську розгорнули найбільший у світі прапор України

14 серпня, біля пам’ятника Іванові Франкові в обласному центрі Прикарпаття Українська Народна Партія в рамках всеукраїнської акції «Рідний прапор нас єднає» розгорнула найбільший у світі синьо-жовтий прапор, загальна площа якого становить 1350 квадратних метрів.

Цього року наша молода держава відзначає 20 річницю своєї Незалежності. У багатьох регіонах України вже розпочались урочистості, присвячені цьому славному ювілею. 14 серпня 2011 року з Івано-Франківська Українська Народна Партія розпочала марафон під назвою «Рідний прапор нас єднає», котрий триватиме впродовж 10 наступних днів. В рамках цієї акції в обласному центрі Прикарпаття біля пам’ятника патрону міста Іванові Франкові було розгорнуто найбільший у світі синьо-жовтий прапор, котрий після Івано-Франківська помандрує до Полтави, Харкова, Кіровограду, Чернігова та інших міст нашої держави, а до Дня Незалежності України цей стяг буде розгорнуто у столиці України – Києві.

В Івано-Франківську до розгортання найбільшого Державного прапору УНП запросила представників молодіжних громадських організацій, ветеранів ОУН-УПА та дивізії «Галичина», представників патріотичних та неурядових організацій, а також всіх мешканців та гостей міста.

Заступник голови Української Народної Партії, міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус, виступаючи під час акції, нагадав, що саме лідер УНП Юрій Костенко відстояв у Конституційному суді України право українців використовувати на свято Перемоги саме Державний синьо-жовтий стяг, а не червоне полотнище, про яке йшлося в Законі України, підписаному 21 травня Президентом.

Івано-франківська область

Читайте також: