СОКОРИНСЬКИЙ: Комітет опору диктатурі чекає доля Комітету захисту України?

«Об’єднання демократичних сил проти сповзання країни до диктатури необхідне, але ні в якому разі не можна підмінювати живу роботу імітацією з допомогою нових, створених «згори» недієздатних структур», – так голова Дніпропетровської обласної організації Української народної партії Анатолій СОКОРИНСЬКИЙ прокоментував створення у Дніпропетровську комітету опору диктатурі.

Він навів приклад Комітету захисту України, «який існує (чи не існує) в тому ж складі, що й новостворений». «Я вже з ліку збився скільки утворено тих комітетів – і жоден нічого не робить», – зазначив СОКОРИНСЬКИЙ.

На думку політика, сьогодні події нагадують чергову спробу створити псевдодвопартійну систему – ПР та БЮТ. «Причому, обидві партії – олігархічні та проросійські (що черговий раз підтверджується виступом російського МЗС на захист Тимошенко), обидві не мають жодної ідеології, а лише бажання зайняти місце при кормушці», – зазначив голова Дніпропетровської УНП.

Нагадаємо, Комітету захисту України було створено у травні 2010 року. Установчий акт про його створення для координації спільних дій у відстоюванні національних інтересів країни підписали більше 10 опозиційних партій.

Новини з областей

Читайте також: