В Івано-Франківську може з'явитися нова лікарня сучасного європейського типу - мер

24 листопада в Івано-Франківську  розпочав роботу перший Міжнародний інвестиційний економічний форум «Партнерство та перспектива», в котрому за даними реєстрації участь прийняли 202 учасники. Серед них – представники посольств та консульств Словаччини, Білорусії, Грузії, Швеції та Молдови, а також офіційні делегації міст-партнерів з Польщі, Румунії та Білорусії.

Метою цього форуму є залучення іноземних  інвестицій в економіку Івано-Франківська. Тож місто на форумі було презентовано не лише промисловими підприємствами, але й науково-дослідними установами, зокрема в рамках форуму відбулися презентації двох місцевих університетів.

Захід відкрив міський голова Івано-Франківська заступник голови Української народної партії Віктор Анушкевичус. «Хочу привітати усіх учасників форуму, особливо наших гостей з іноземних держав. Міжнародна співпраця є одним з пріоритетів у стратегічному розвитку Івано-Франківська, адже міжнародні контакти – це не лише культурний обмін, але й залучення економічних партнерів до спільних проектів», – сказав Анушкевичус.

Крім  того Віктор Анушкевичус проанонсував можливість появи в Івано-Франківську нової лікарні сучасного європейського типу. Про це він розповів журналістам під час підсумків першого дня Міжнародного інвестиційного економічного форуму «Партнерство та перспектива».

"Має бути підписаний договір про наміри між іспанськими інвесторами та Івано-Франківською міською радою в моїй особі, - каже Віктор Анушкевичус. - Вже в подальшому будемо деталізувати та рухатися згідно проекту".

Також заступник голови Української народної партії висловив думку, що про економічний зиск від міжнародного інвестиційно-економічного форуму "Партнерство і перспективи", який триває в обласному центрі Прикарпаття, для Івано-Франківська можна буде говорити лише по кількості підписаних на ньому інвестиційних угод.

А в рамках Форуму планується підписання наступних документів:

1. Генеральний договір між NEFCO (через банк „Львів”) та Івано-Франківською міською радою про отримання цільового пільгового кредиту на впровадження енергозберігаючих заходів на об’єктах соціальної сфери міста Івано-Франківська;

2. «Угода мерів щодо сталого енергетичного розвитку і захисту клімату»;

3. Меморандум про взаєморозуміння між проектом „Реформа міського тепло забезпечення в Україні” (РМТ) та Івано-Франківською міською радою щодо співробітництва в рамках технічної допомоги для розвитку фінансово життєздатної та стабільної галузі міського теплозабезпечення;

4. Меморандум про наміри між групою іспанських інвесторів та  Івано-Франківською міською радою про реалізацію інвестиційного проекту „Лікарня майбутнього в Івано-Франківську”;

5. Договір між ДП МО України „63 котельно-зварювальний завод” та польською компанією “STEINBERG Spolka z organicziona odpowiedzialnoscia” про поставку продукції.

Івано-франківська область

Читайте також: