УНП: Запровадження «регіонального часу» посилить місцевий сепаратизм

«Єдиний державний час – це гарантія унітарного статусу України», – вважає голова Луганської обласної організації Української народної партії Валентин ТКАЛИЧ. Так він прокоментував заяву міністра з надзвичайних ситуації Віктора БАЛОГИ, що Луганська обласна рада правомочна прийняти рішення про введення часу, відмінного від загальноукраїнського.

ТКАЛИЧ наголосив, що «ведення часової політики є питанням загальнодержавного значення і входить до компетенції центральних органів влади». «Тобто обласні ради не мають права самі приймати такі рішення», – зазначив політик.

«У сучасних умовах запровадження окремого «донбаського» часу для Луганської і можливо Донецької області може спричинити ефект доміно», – сказав ТКАЛИЧ. Він попередив, що «запровадження «регіональних часів» дуже схоже на черговий сценарій розпалювання регіонального сепаратизму». «Тож Українська народна партія закликає припинити спекуляції на темі запровадження «регіональних часів», – підсумував голова Луганської УНП.

Довідково: Раніше УНП вже запропонувала свій варіант вирішення «часового питання», а саме: зважаючи на те, що лише невелика частина західних областей припадає на перший, і ще менша частина Східної - на третій пояс, необхідно не запроваджувати окремі регіональні часи, а окремих графіків роботи для цих районів. Зокрема, в Луганську можуть починати роботу на півгодини раніше, а в Ужгороді – на півгодини пізніше.

УНП

Читайте також: