УНП закликала урядовців зупинити «залізничну диверсію»

Українська народна партія закликає урядовців негайно переглянути стратегію розвитку залізничного транспорту в Україні, бо запроваджена урядом «реформа» – це швидше «диверсія проти української економіки та власного народу». Про це йдеться у заяві УНП, прийнятій сьогодні Центральним проводом партії.

«Окрім шалених економічних втрат, наслідком цих змін є зростання громадського невдоволення та фактичне позбавлення більшості громадян України можливості вільно переміщатися по країні», – зазначається у заяві.

У заяві члени УНП наголошують, що «така політика уряду завдала національній економіці непоправної шкоди». «По-перше, вартість корейських потягів суттєво перевищує вартість українських. По-друге, закуплені потяги корейського виробництва, з технічної точки зору, далекі від поняття «швидкісний». По-третє, закупівля нових рухомих складів для залізниці відбулася з грубими порушеннями: українські виробники фактично були усунуті від тендерів, а їхні пропозиції реально не розглядалися. По-четверте, оскільки вартість квитків на потяги виросла, щонайменше, вдвічі, – відповідно, скоротилась кількість пасажирів, які можуть собі це дозволити. Тобто, суттєво зменшилась рентабельність пасажирських перевезень», – перераховують партійці.

«Уряд повинен виходити з принципу надання переваги саме українським економічним інтересам, орієнтуватися на власні сили, власного виробника. Лише така політика дозволить провести якісну реформу транспортної системи в інтересах громадян України та гостей нашої держави, а також забезпечить стабільне зростання економіки та підвищення конкурентоспроможності продукції українського виробництва», – підсумовано у заяві.

УНП, Новини з областей

Читайте також: