УНП закликала мера ПОЛТАВИ поважати закон і своїх виборців

Відмова міського голови Полтави  Олександра МАМАЯ  організовувати зустріч  з виборцями для  проведення звіту про свою роботу – це пряме порушення Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». З такою заявою виступив голова Полтавської обласної організації Української народної партії Сергій СОЛОВЕЙ, коментуючи повідомлення Інтернет-видання «Полтавщина» про те, що мер не планує масових зустрічей, оскільки вже прозвітувався перед виборцями через місцеві ЗМІ.

Політик наголошує, що така позиція МАМАЯ  суперечить статті 42 закону про місцеве  самоврядування, яка чітко вказує, що міський голова не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з  громадянами.

«Якщо посадовець прагне відгородитися від  територіальної громади, значить, він  боїться прямої розмови зі своїми виборцями, - переконаний лідер Полтавської УНП. – Це й не дивно, адже більшість полтавців вважають, що міському голові немає про що звітуватися, бо за рік каденції, окрім хіба що купівлі десяти нових тролейбусів, у Полтаві не зроблено практично нічого».

СОЛОВЕЙ нагадує, що «в обласному центрі накопичилося чимало невирішених проблем, насамперед у житлово-комунальній сфері, а неремонтовані дороги взагалі стали притчею во язицех, і саме про це запитали б міського голову виборці».

«Статті в газетах  і виступ на телебаченні ніяк не замінюють живого спілкування з мешканцями міста, яким йому довірено керувати», - підсумував Сергій СОЛОВЕЙ, закликавши Олександра МАМАЯ поважати закон і своїх виборців.

 

Полтавська область, УНП

Читайте також: