УНП закликає Президента врятувати систему середньої освіти в Україні

«Накласти мораторій на закриття українських шкіл та відкликати так звані «дорожні карти» Дмитра ТАБАЧНИКА щодо планів закриття шкіл в усіх регіонах України», - вимагає від  Віктора ЯНУКОВИЧА Українська народна партія. З цією заявою виступив член Правління УНП Володимир СТУПАК, посилаючись на офіційні дані Міністерства освіти і науки, де зазначено, що тільки за останній рік в Україні закрили 640 шкіл і ще сотні готуються закрити до кінця року, відповідно до «дорожніх карт» профільного міністра, що отримали всі місцеві адміністрації України і де вказано терміни і кількість шкіл, які мають бути закриті.

«Руками ТАБАЧНИКА знищується ціла система середньої освіти», - заявив СТУПАК. Зокрема, він висловив  особливе занепокоєння знищенням сільської освіти. «З карти України щорічно зникають 15-17 населених пунктів», - зазначив представник УНП. Він пов’язує цей процес також із закриттям сільських шкіл, оскільки це дуже суттєвий чинник деградації українського села.

Єдиний вихід з цієї ситуації СТУПАК вбачає у мораторії Віктора ЯНУКОВИЧА на закриття україномовних шкіл на сході, та російськомовних - на заході України. Також, за словами політика, Президенту України необхідно нарешті дослухатись до голосу громадськості й звільнити міністра освіти.

 

УНП

Читайте також: