Показова здача стадіонів може дорого коштувати вболівальникам на ЄВРО-2012 – УНП

Показова здача  об’єктів до ЄВРО-2012 може обернутись для України небувалими проблемами перед самим турніром. У цьому переконаний член Проводу Сумської обласної організації Української народної  партії, спортивний журналіст Олександр ГРІНКА.

«Чого варте лише помпезне відкриття «Олімпійського» в Києві, після якого арену знову закрили й почали дооблаштовувати. Чи готова вона буде до першого матчу з німцями 11 листопада? - запитує представник УНП. - Ще гірша картина зі стадіоном у Львові, відкриття якого планується за тиждень: його готовність оцінюється фахівцями лише на 85 відсотків».

Олександр ГРІНКА впевнений, що «показуха перед інспекторами з УЄФА може дорого коштувати українським і іноземним уболівальникам, адже вже зараз наші функціонери мимоволі наражають на небезпеку всіх глядачів, які будуть присутні під час матчів на цих стадіонах».

«Те, на що зараз закривають  очі при введенні в експлуатацію  цих споруд, може принести великі  неприємності в недалекому майбутньому», - підсумував журналіст.

 

УНП

Читайте також: